Slovník pojmůSEOFeatured snippet
SEO

Featured snippet

Zvýrazněná odpověď ve výsledcích Googlu (pozice 0)

FEA
český marketingový pojem

Co je Featured snippet

Featured snippet – Zvýrazněná odpověď ve výsledcích Googlu (pozice 0) Pro SEO optimalizaci se s tímto pojmem setkáváte velmi pravidelně a jeho správné pochopení je základem efektivní práce v oboru.

Znalost pojmu Featured snippet vám umožní lépe rozumět datům a výsledkům, které generují vaše marketingové aktivity. Pomáhá při rozhodování, kde investovat čas a budget pro maximální efekt.

K čemu Featured snippet slouží

  • SEO audit a analýza webu
  • Analýza klíčových slov a záměru
  • Sledování pozic ve vyhledávání
  • Technická optimalizace webu

Jak to funguje v praxi

Při provádění SEO auditů se s pojmem Featured snippet setkávám jako se standardní součástí práce. Klientům ho vysvětluji v kontextu jejich konkrétního projektu – abstraktní definice nestačí, důležité jsou reálné dopady na výkonnost kampaní.

Časté otázky

Co přesně znamená Featured snippet?
Featured snippet – zvýrazněná odpověď ve výsledcích googlu (pozice 0) Jde o klíčový termín z oblasti seo, který se v online marketingu používá velmi často.
K čemu Featured snippet slouží v praxi?
Pojem Featured snippet se v praxi využívá zejména pro: seo audit a analýza webu, analýza klíčových slov a záměru. Správné pochopení pomáhá efektivněji řídit marketingové aktivity a lépe komunikovat výsledky.
Jak Featured snippet souvisí s online marketingem?
V online marketingu je Featured snippet důležitou součástí práce každého specialisty. Znalost tohoto pojmu je nezbytná pro správnou interpretaci dat, optimalizaci kampaní a komunikaci s klienty.